Muzeum Motyli

Co o nas piszecie...

Fausia G

Lokalny przewodnik - 27 opinii
Będąc we Władysławowie warto tu zajrzeć. Mają naprawdę wiele ciekawych okazów, a całe muzeum mimo swoich niewielkich rozmiarów dobrze zorganizowane

Piotr Krzempek

lokalny przewodnik -16 opinii
Muzeum jest umieszczone na niewielkiej przestrzeni ale zachwyca bogactwem ilości i różnorodności zgromadzonych okazów. Wystawy są bogato opisane, zawierają sporo mało znanych faktów i interaktywną tablice z pytaniami dla dzieci. Ceny jak najbardziej przystępne - 10 zł normalny, ulgowy 9. Jak dla mnie super!

Evva G

Lokalny przewodnik - 201 opinii
Ilość okazów robi wrażenie chociaż umieszczone są na naprawdę niewielkiej powierzchni. W deszczowe, nieplażowe dni jak znalazł dla dzieciaków i dorosłych. Polecam

Miłosz

63 opinie
Bardzo polecam muzeum motyli we Władysławowie. Kolekcja jest bardzo liczna i różnorodna, od motyli dziennych do patyczaków i chrząszczy. Jednakże najwięcej jest oczywiście motyli. Ekspozycja jest zgromadzona na małym obszarze, rekompensuje to jednak ogromną ilość eksponatów. Większość gablot z owadami posiada tablice z opisami oraz z ciekawostkami.
Bilet kosztuje 12 zł normalny a 10 zł ulgowy. Polecam, zanurzymy się tu w świecie wspaniałej, kolorowej przyrody.

Anna Zblewska

Lokalny przewodnik - 26 opinie
Eksponaty zapierające dech w piersiach. Zbiory przecudne. Motyle i nie tylko zachwycają. To jedyna okazja zobaczyć te wszystkie owady i motyle z bliska. Feria barw i kształtów. Samo pomieszczenie niewielkie ale to co tam się ogląda rekompensuje tę niedogodność. Warto zajrzeć poza sezonem wakacyjnym. Będzie spokojniej. POLECAM.

Jacek Kupracz

Lokalny przewodnik - 188 opinii
Muzeum w centrum miasta, w wieży widokowej Domu Rybaka. Przepiękna kolekcja motyli z całego świata. Super miejsce warte odwiedzenia.