Muzeum Motyli

Co o nas piszecie...

Radomir Kwiatkowski

Lokalny przewodnik - 202 opinie
Miejsce dobre do odwiedzenia w pochmurne lub deszczowe dni podczas pobytu w Łebie. Dużo różnych gatunków motyli i innych owadów. Na tablicach dużo interesujących ciekawostek. Polecam odwiedzić to miejsce z dziećmi. Na wejściu do muzeum sklep z pamiątkami tematycznymi.

Julia

Lokalny przewodnik -43 opinie
Miejsce warte odwiedzenia. Przepiękne motyle, każdy wyjątkowy. Moim sercem zawładnęły niebieskie ! Bardzo dużo okazów. Są też pająki, patyczaki, pszczoły, modliszki, kózki, ćmy i wiele innych. Są również stanowiska interaktywne, które zaciekawią dzieci. Na telewizorze puszczana była bajka Pszczółka Maja.

Jan Nowak

Lokalny przewodnik - 165 opinii
Magiczne miejsce, warte odwiedzenia. Piękne okazy motyli z całego świata. Poza tym wszystko co wiąże się z motylami i ich wizerunkami. Polecam

Jakub Jemielniak

Lokalny przewodnik - 94 opinie
Każdy znajdzie tu coś dla siebie - dzieci zachwycą się projekcją popularnej bajki "Pszczółka Maja", a dorosłych zadziwi niejedna ciekawostka o owadach. Wystawa dobrze rozplanowana, a eksponaty schludnie ułożone. Zaletą jest zniżka dla studentów, co nie jest często spotykane przy tego typu atrakcjach. Podsumowując, świetna propozycja na popołudnie nad morzem.

Monika Brzezińska

Lokalny przewodnik - 41 opinie
Bardzo ciekawe miejsce, gdzie pasja jednego Człowieka, zaraziła całą rodzinę a ta dzieli się z nami swoimi odkryciami i wiedzą. Jest to ciekawa, nie nudna wystawa. Dzieciaki mają co dotknąć, pokręcić, posłuchać i nawet bajkę obejrzeć...... 

Marta

Lokalny przewodnik - 14 opinii
Super miejsce, zarówno dla osób,które lubią popatrzeć na piękno natury w czystej postaci,jak i tych,których interesują związane z nią ciekawostki. Każdy znajdzie coś dla siebie, a na koniec koniecznie trzeba zrobić test wiedzy! Polecam przeznaczyć na to miejsce trochę więcej niż 1 godzinę - naprawdę warto!